JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Soutěž - Sedm větrných pohádek

Milé děti,

na tomto obrázku je pan malíř a jeho pejsek Mates. Za pařízkem vykukuje jedna houba, kterou můžeme sbírat. Je moc dobrá do polévky, do smaženice i naložená v octě.

Odpovíte-li správně na následující dvě otázky a přiložíte obrázek, můžete vyhrát knížku Sedm větrných pohádek, ze které obrázek pochází. Knížku napsala Lucie Křesťanová, ilustrovala ji Zdeňka Študlarová a vydalo ji nakladatelství Brána. Dozvíte se v ní třeba o lese Větrově, kde to hodně fouká, protože mu vládne mocný a spravedlivý Pán větru, o štěněti, které plivalo žáby, ale také o tom, jak se lesní králíci naučili počítat a jak se stal hřib Bedřich skřítkem. 


 
1. otázka:  Jak se jmenuje jedlá houba na obrázku?
 2. otázka: Jaké rasy je pejsek Mates?

Připojte obrázek, jak to podle Vás vypadá v lese Větrově
a své odpovědi (včetně kontaktních údajů) zasílejte do 30. 7. 2012 na adresu redakce: 
Nakladatelství Via Stile s.r.o. , U Pily 944, 273 01 Unhošť nebo elektronicky (odpovědi + scan obrázku) na soutez@babybook.cz
Vybrané obrázky budou otištěny v novém čísle časopisu Babybook.

Redakce odmění nejkrásnější obrázky, podmínkou jsou správné odpovědi i na otázky. Těšit se můžete na knížku a další zajímavé ceny.

Přejeme vám mnoho štěstí v soutěži!