JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Důležitost hydratace pleti s přírodní francouzskou kosmetikou GERNÉTIC

Slunce dokáže jako zázrakem rozjasnit den, zpříjemnit náladu či dodat pozitivní energii. V nadměrných dávkách se ale může stát i naším nepřítelem. Jedním z problémů, které nám může sluneční záření přivodit je také vysušení pokožky. Každá žena má svůj oblíbený tip krému, oblíbenou značku, kterou je zvyklá používat. V letním období se najednou ale může zdát, že jindy vyhovující krém nefunguje správně a my marně bádáme proč. Pokožka v létě zkrátka reaguje jinak. Ať už se jedná o nadměrné sluneční záření či například vliv klimatizace, v tomto období bychom neměli zapomínat na správnou hydrataci a vyživení pokožky. Přípravek HYDRA GER francouzské přírodní kosmetiky GERnétic nám může pomoci tento problém vyřešit.

 „Péče o pokožku, a to obzvlášť v letním období, by se neměla zanedbávat. Abychom zabránili předčasnému stárnutí pokožky, měli bychom se k ní chovat především zodpovědně,“ uvádí Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička GERnétic.„Pleť trpící nedostatkem vlhkosti je citlivá, bývá často zarudlá a podrážděná, objevují se jemné šupinky a dostavuje se nepříjemný pocit napětí. Našim klientkám proto doporučuji hydratační pleťovou masku Hydra Ger zabraňující přesušení pleti. Maska zároveň pokožce a bazálním buňkám vrací přirozenou vlhkost a jemnost,“doporučuje správný přípravek na léto Alena Kimlová.

HYDRA GER zabezpečuje optimální hydrataci. Je vhodným průvodcem ať už v letním období   u moře či v zimě na horách nebo při práci v klimatizovaných prostorách. Běžně se aplikuje 1x týdně, pokud je ale pokožka silně vysušená, je možné krém nanášet denně. Po nanesení se nechá 15 minut působit a následně se obličej opláchne vodou.