JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Husky Beach Session ve Freestyle Parku Modřany: více než jen volejbal!

Léto jako tradičně plyne ve znamení odpočinku u vody a sportu všeho druhu. A pokud je tohle přesně vaše gusto pro letní vyžití, tak navštivte beachvolejbalový turnaj Husky Beach Session v neděli 15. července 2012 ve Freestyle Parku Modřany.

Turnaje v beach volejbalu Husky Beach Session, který startuje v neděli v 10 hodin, se může zúčastnit úplně každý. Pro hráče bude připraveno občerstvení zdarma a první dva nejlepší týmy se podělí o cennou výhru v hodnotě 10 000 Kč na nákup zboží Husky.

Samozřejmě bude připraven i program pro fanoušky, kteří si budou od 13 hodin v přírodním prostředí Freestyle Parku Modřany užívat jak ideální spojení sluníčka, vody a sportu, tak i doprovodný program zahrnující DJs sety, chill out ve stanovém městečku Husky, sousedské barbecue, soutěže o vouchery, výstava stanů, e-shop v přírodě, osvěžující míchané nápoje a na závěr také after party. Zájemci o účast na turnaji se mohou registrovat na info@bestadventure.cz (nutné zadat jméno a příjmení, email, telefon, pokud již registruješ celý tým, tak jméno týmu). 

Více najdete na facebookové stránce Husky nebo na www.freestylepark.cz.