JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Dvojnásobné ocenění pro Acidofilní mléko cereálie

Mlékárna Valašské Meziříčí se již mnoho let řadí mezi špičku v mlékárenském průmyslu. Výsledkem jsou nejen zákazníky oblíbené produkty, ale i ocenění, která mlékárna za svojí výrobu pravidelně získává. Nyní se může pyšnit dalším oceněným výrobkem, a to hned dvakrát. Acidofilní mléko s cereáliemi totiž získalo titul Regionální potravina Zlínského kraje 2012 a také ocenění Perla Zlínska 2012.

„Netradiční příchuť Acidofilního mléka cereálie jsme se rozhodli vyrábět na základě dlouhodobé poptávky po kysaných mléčných výrobcích. Těší nás, že tato příchuť zabodovala nejen u zákazníků, ale i odborné poroty," říká Zdeněk Bukovjan, obchodní a marketingový ředitel. „Ocenění si velmi vážíme a bereme ho jako výzvu, a to takovou, že bychom i do budoucna chtěli přinášet zákazníkům nové výrobky či příchutě, které obohatí náš sortiment a opět potěší konzumenty třeba i z řad odborných porot," dodává Zdeněk Bukovjan.    

Acidofilní mléko cereálie obsahuje zdraví prospěšné probiotické kultury a především výborně chutná. Mléko obsahuje 3 % tuku a je k dostání ve 450g balení Diamond Pure-Pak® společnosti Elopak. Obal má nově rozšířený praktický uzavíratelný uzávěr, díky němuž lze mléko konzumovat během celého dne, aniž by ztratilo na své chuti nebo čerstvosti a skvěle se tak hodí jako svačina, kterou můžete mít kdykoliv při ruce.