JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Pochutnejte si na ovocných tipech SPAR Vital

Kdo má rád ovoce, může si jej dopřát v různých podobách. Ať už čerstvé nebo sušené či ve formě ovocných nápojů, džusů a moštů. Pokud si nalijete sklenku džusu nebo si chcete pochutnat na sušeném ovoci, je dobré volit kvalitní výrobky, které nejen potěší chuťové buňky, ale zároveň prospějí organismu. Sázkou na jistotu jsou výrobky pod značkou SPAR Vital. Vyzkoušejte například ovocné šťávy a nápoje SPAR Vital nebo ochutnejte novinku – sušené kousky ovoce - ananas, maliny a jahody. Mošty pod značkou SPAR Vital vyrábí pro společnost SPAR ČOS česká firma Moštovna Lažany, výroba nápojů. Jedná se o výrobky se stoprocentním obsahem ovocných šťáv a bez obsahu konzervačních látek.

 

„Našim zákazníkům nabízíme kvalitní výrobky z řady SPAR Vital, která byla vytvořena spolu s lékaři a výživovými odborníky. Proto jsou tyto produkty nejen chutné, ale i zdravé a nutričně vyvážené,“ říká Martin Ditmar, generální ředitel společnosti SPAR ČOS. „Protože zároveň klademe důraz na to, aby zákazníci našli v našich prodejnách co nejširší nabídku produktů od českých dodavatelů, vyrábí pro nás ovocné nápoje a mošty pod značkou SPAR Vital Moštovna Lažany,“ dodává Martin Ditmar.

 

Nápoje SPAR Vital – opravdová chuť ovoce

Jestliže máte rádi přírodní výrobky, jistě oceníte lahodnou a osvěžující chuť 100% ovocných šťáv SPAR Vital. SPAR Vital Hruškový mošt je vyroben pouze z ovoce pocházejícího z České republiky, které je zpracováno šetrným způsobem bez přidání konzervačních látek tak, aby zůstalo zachováno co nejvíce vitaminů a minerálů. Mošt neobsahuje cukr a pokaždé můžete být překvapeni trochu jinou chutí, protože ta závisí na odrůdě a zralosti použitých hrušek.

 

 

Stoprocentní šťáva SPAR Vital Mrkev a jablko je určena všem, kteří mají rádi klasickou chuť tohoto nápoje. Ovocno-zeleninová šťáva neobsahuje přidaný cukr ani konzervační látky a je šetrně ošetřena pasterizací, díky které zůstává zachováno maximum zdraví prospěšných látek. Suroviny pro výrobu pocházejí z České republiky a výrobek obsahuje 60 % šťávy z jablek a 40 % šťávy z mrkve.

 

SPAR Vital šťáva Mrkev a jablko je k dostání za MOC 44,90 Kč v síti hypermarketů INTERSPAR.

 

 

Sušené ovoce SPAR Vital – mlsání bez výčitek

Když dostanete chuť na něco sladkého, zkuste sáhnout po sušeném ovoci. Můžete si být jisti, že si určitě pochutnáte zdravěji, než když otevřete sáček bonbonů. Vyzkoušejte třeba novinku řady SPAR Vital – Ananas sušené kousky. Obsahují vysoký podíl vitaminu C, jsou výborným zdrojem vlákniny a neobsahují žádný přidaný cukr. Řada SPAR Vital nabízí také sušené kousky Maliny a Jahody. 

 

Sušené ovoce SPAR Vital je k dostání za MOC 49,90 Kč v síti hypermarketů INTERSPAR.

Více informací na: www.interspar.cz

www.facebook.com/Interspar.cz Staňte se našimi fanoušky!