JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Zacvičte s inkontinencí či zlepšete své sexuální prožitky!

Na trh se nyní dostává produkt určený ženám, který je originální patentovanou pomůckou. Jeho jedinečnost spočívá nejen v tom, že pomáhá efektivně řešit problémy s inkontinencí, ale současně umožňuje zlepšit sexuální prožitek, zvýšit sebevědomí uživatelky, a tím i zkvalitnit její život. Tak je produkt Viollet vhodný nejen pro ženy, jež trpí únikem moči, ale i pro ženy a dívky, které chtějí posílit svalstvo pánevního dna a díky pevněji sevřené pochvě zpříjemnit sexuální prožitek sobě i svému partnerovi.

Jedná se také o preventivní pomůcku a I když si možná říkáte, že Vás podobné starosti zatím ještě netrápí, statistiky vypovídají o tom, že problémy spojené s inkontinencí řeší po padesátém roce života každá druhá žena.

V současné době trpí drobným únikem moči 23 % žen a 22 % žen se s ním potýkalo v minulosti. Violet je výbornou prevencí a léčbou těchto stavů, pomáhá však i ženám, které potíže s inkontinencí nemají.

Violet ocení také maminky po porodu a vlastně všechny ženy, které potřebují posílit svaly pánevního dna (tzv. Kegelovy svaly). Silné svaly pánevního dna jsou důležité nejen pro zajištění kontinence, ale hrají rovněž velkou úlohu v uspokojování sexuálních potřeb obou partnerů.

Dalším pozitivem Violet je, že jeho používáním dochází též k prevenci hemeroidů.

Do 12.8.2012 se slevou 10% na www.moderni-latkove-pleny.cz