JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

INTERSPAR představuje novou on-line službu SPARty servis Párty na objednávku v INTERSPARU

Od letošního srpna mají zákazníci společnosti SPAR ČOS možnost využít nové internetové služby SPARty servis, která zajistí občerstvení na objednávku. Ať už se jedná o pracovní setkání nebo rodinnou oslavu, stačí na adrese www.spartyservis.cz vyplnit jednoduchý objednávkový formulář a vybrat si z široké nabídky slaného i sladkého občerstvení, vyrobeného z kvalitních a čerstvých surovin, které je následně připraveno k vyzvednutí na předem domluvené pobočce. SPAR ČOS je díky této nové službě opět o něco blíže ke svým zákazníkům.

„V současné době se životní tempo neustále zrychluje, a právě proto přicházíme s novou internetovou službou SPARty servis, která umožní našim zákazníkům vybrat si pohoštění pro různé příležitosti on-line z pohodlí domova či kanceláře a ušetřit tak cenný čas," říká Martin Ditmar, generální ředitel společnosti SPAR ČOS. „Nová služba SPARty servis usnadní našim zákazníkům přípravu nejrůznějších oslav nebo večírků, a pomůže jim také v klidu zajistit pohoštění například na důležitá pracovní jednání," dodává Martin Ditmar.

  Při výběru občerstvení stačí vyplnit jednoduchý objednávkový formulář na internetových stránkách www.spartyservis.cz, a potom je již možné vybírat z široké nabídky obložených chlebíčků, minicroissantů, kanapek, obložených mís, zákusků a dortů. Zákazník si následně zboží vyzvedne na vybrané provozovně v  termínu, který uvedl na objednávce. Objednané zboží je možné vyzvednout v restauracích Interspar, kavárnách Tutto Bene, v občerstveních Cafe Cappuccino To Go a v prodejnách SPAR City.          

Restaurace INTERSPAR a další gastronomická zařízení společnosti SPAR ČOS INTERSPAR není jen zárukou nákupů kvalitního a čerstvého zboží. Zákazníci mohou využít také služeb moderních velkokapacitních restaurací Interspar, kaváren Tutto Bene a občerstvení Cafe Cappuccino To Go.  

Restaurace INTERSPAR denně nabízejí široký výběr hotových jídel, ovocný a salátový bar, minutky na grilu a smažené sýry, dále pak širokou nabídku nápojů, studeného občerstvení, dortů, zákusků a moučníků. Veškerý sortiment je samozřejmě vyroben z kvalitních a čerstvých surovin.  

Cafe Capuccino To Go a kavárny Tutto Bene představují skutečné specialisty na kávu. Kromě nejrůznějších druhů kávy a mléčných koktejlů, nabízí kavárny také rychlé občerstvení (obložené pečivo, jídla z teplého pultu atd.), sladké zákusky a dorty.  

Více informací na: www.interspar.cz www.spartyservis.cz www.facebook.com/Interspar.cz Staňte se našimi fanoušky!