JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Braclip - pro ženy , které chtějí být více sexy

Ženy a dívky pokud chcete každodenního pomocníka pro vaše poprsí a sexy výstřih už nemusíte dál hledat. BraClip můžete používat každý den, má push up efekt, také je podporou pro vaše poprsí, skryje ramínka podprsenky a zabraňuje jejich padání. Klip je pružný, takže ani nebudete vědět, že jej máte. Díky němu skvěle vyladíte Váš outfit a konečně budete moci ukázat Váš sexy výstřih, ramena a záda. A navíc perfektně zvýrazní Vaší postavu. 

Zkušenosti žen s BraClipem

Lada: „Měla jsem často problémy s vypadáváním prsou, kdykoli jsem se musela ohýbat při práci a celkově při praktických činnostech a při sportu. Nejkvalitnější podprsenky jsou příliš drahé, a proto jsem vyzkoušela BraClip. Nejprve jsem nevěřila, že mi může BraClip můj problém vyřešit, ale poté, co jsem ho vyzkoušela, změnila jsem názor. A ještě k tomu je použitelný na všechny moje podprsenky. Mohu jedině doporučit." 

Veronika: „Mívala jsem často deprese, když jsem šla na ples a potřebovala jsem, aby moje prsa ve výstřihu dobře vypadaly. Na netu jsem objevila BraClip, a protože mi cena připadala v pohodě, koupila jsem si ho a teď už na něj nedám dopustit."

Lucka: „Nevím, jak některé holky, ale já měla vždy mindrák z malých prsou a z toho, abych vypadala v oblečení dobře. A proto jsem dala na radu své kámošky a koupila jsem si tento vylepšovák, který mi zvedl sebevědomí."

Jana: „Dobrý den, když jsem na internetu zahlédla vaše stránky, jen tak ze zvědavosti jsem si BraClip objednala! A vůbec toho nelituju, naopak jsem mile překvapená a velice spokojená.
Opravdu to všem doporučuji a Vám děkuji."

Více informací najdete na www.forwoman.cz