JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

INTERSPAR potěší zákazníky příjemnými cenami i na podzim

Hypermarkety INTERSPAR jsou díky širokému a kvalitnímu sortimentu vhodným místem pro rodinný nákup. Aby bylo nakupování pro zákazníky ještě příjemnější, připravila společnost SPAR ČOS i na podzim bohatou nabídku, v nichž mohou zákazníci nakoupit výrobky za příznivé ceny napříč celým sortimentem. K podpoře pozitivního cenového vnímání zákazníků byla v září spuštěna také nová kampaň s mottem „Přišli si jen pro banány v akci...".   

 

Tipy z podzimní nabídky

- Piva pro závěr grilovací sezóny i podzimní romance s chutí vína Pro závěr grilovací sezóny připravil INTERSPAR širokou nabídku piv, která si v akci mohou zákazníci dopřát se slevou až 33 %. Podzim jistě zpříjemní také nabídka výjimečných vín, jako je třeba Veltlínské zelené pozdní sběr nebo francouzské Cuvée Jean-Paul rouge, k němuž sommelier INTERSPARU Vlastimil Vávra uvádí: „Lahodné červené suché víno nabízí vůni a chuť po zralých lesních plodech se špetkou koření a lékořice. Skvělé je ke grilovaným steakům, drůbeži či jehněčímu masu."  

S chutí do školy i do přírody V prodejnách společnosti SPAR ČOS najdou zákazníci pestrou nabídku potravin, drogistického a dalšího nepotravinářského zboží. Zakoupit zde mohou také například funkční outdoorové a indoorové sportovní oblečení pod privátní značkou Everton, s cenovým zvýhodněním až 50 % na vybrané položky, včetně dětských softshellových bund a trekkingových kalhot, které se začátkem školního roku jistě potěší především rodiče školáků.