JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Příběhová soutěž s Diabetem ve školce

 

Ve spolupráci s webem Zážitek ze školky a časopisem Babybook vyhlašujeme soutěž, ve které vyhrává opravdu každý.

Před několika dny začal nejen žákům nový školní rok. Do předškolních zařízení se poprvé vydala řada dětí, o které se dosud staraly jen jejich rodiny.
Diabetes mellitus 1. typu je onemocnění, se kterým se bohužel setkáváme i u velmi malých, předškolních dětí. Umístit jakékoli dítě s hendikepem do školky bývá vždy náročnější než v případě dětí zdravých.
Sdílení informací ohledně zkušeností s diabetem ve školce jsme se rozhodli podpořit ve spolupráci s dvěma partnery formou soutěže na téma S diabetem ve školce.

Vyhlašovatel soutěže - Web Diabetes a já (dále jen DAJ)
Partneři soutěže: 
Web zážitek ze školky (dále jen ZZŠ), časopis Babybook (dále jen BB)

Podmínky soutěže:
soutěžící je členem Diabetes a já (resp. Medispot) a má vyplněnou kontaktní adresu (z důvodu předání výhry)
prostřednictvím formuláře odešle příběh(y) na téma S diabetem ve školce v rozsahu minimálně 200 slov, které jsou jeho autorským textem a dosud nebyly nikde publikovány
Po kontrole bude článek zveřejněn na DAJ, kde je ho možné hodnotit prostřednictvím hvězdiček a komentovat a zároveň na ZZŠ, kde je možné příběh nominovat na vítěze daného kola soutěže (podrobnější pravidla)
soutěžící má trvalou adresu v ČR (výhry není možné distribuovat do zahraničí)


Vyhodnocení a výhry

Všechny příspěvky zveřejněné na DAJ budou odměněny 500 body na klubová konta autora.
Zvítězí-li příspěvek na ZZŠ dostane jeho autor kromě vyhlášené ceny také balení Perfect Sweet (přírodní látka xylitol). Maximální počet cen Perfect Sweet 3 ks.
Celkem dva až tři příspěvky, které redakce DAJ, ZZŠ a BB vyhodnotí jako nejzdařilejší, budou otištěny v časopise Babybook a jejich autoři obdrží nejnovější číslo časopisu Babybook a jeden produkt firmy Weleda.

Časový harmonogram
Příspěvky je možné zasílat prostřednictvím formuláře od vyhlášení soutěže až do 21. října 2012. Po tomto datu je možné zaslat příběh, ale již bez šance na otištění v časopise Babybook a s tím spojené ceny.

Na Vaše příspěvky se těší Bohumila, Eva a Katka.