JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Haló, haló, volám všechny děti, volám rodiče, volám každého, kdo si rád hraje!

 

Zvu vás do nového pohádkového světa.

Ale vždyť mnozí z vás ten svět už znají z minulých let. Je to přece váš oblíbený svět českého Ježíška. Jsou v ní s Ježíškem všichni jeho pomocníčci, ale také tisíce dětí z celé naší země. Již před několika lety jsme přece dohodli s Ježíškem krásné vánoční hry, ve kterých děti Ježíškovi malovaly, psaly mu různé příběhy ze svého života nebo jen takové hezké dopisy..

A jsme u toho, u těch dopisů. Máte krásnou možnost Ježíškovi napsat. Totiž, tuhle možnost jste měli vždy, ale nyní je tady veliké kouzlo! Tím kouzlem se stane, že vám Ježíšek na váš dopis odpoví. Ano, každému z vás osobně a jmenovitě. Někteří z vás už to znají z loňského roku a ví, jaké krásné dopisy od Ježíška dostali.Ovšem když mu napíšete společně jako parta nebo třída, i dopis od Ježíška bude pro celou tuhle skupinu. A Ježíšek vám odpoví na vaše dotazy, když mu je napíšete. I na vaše problémy nebo na to, co se vám povedlo, najde Ježíšek moudrá slova. Možná vám pomůže, možná poradí, určitě vás ale jeho dopis potěší.

Určitě tedy už nyní popadněte propisku a kus papíru a pište, ale třeba i malujte, protože obrázky má Ježíšek obzvlášť rád. I Ježíškův svět má ale svá pravidla, která musíte dodržet, abyste dopis od Ježíška určitě a včas dostali. Tady jsou ta hlavní:

Dopis Ježíškovi můžete napsat na jakýkoliv papír, nebo na předtištěný vzor. Ten najdete v propozicích této hry, které si můžete vyzvednout na každé pobočce České pošty. Do dopisu napište čitelně své jméno a adresu. Každé dítě poprosí své rodiče, aby jeho dopis podepsali. Dětem ve škole nebo školce podepíše dopis vychovatelka, učitelka, učitel, prostě někdo z dospělých. Dopis vložte do obálky, na kterou napište heslo Odpověď od Ježíška a adresu. Ježíškova dílna, Boží Dar, PSČ 362 62. Do dopisu vložte známku v hodnotě 14 Kč. Dopisy posílejte nejpozději do 5. prosince, aby vám Ježíšek stačil do Štědrého dne odpovědět.

Všechny podrobnosti o dopisování s Ježíškem najdete na www.ceskyjezisek.cz. Honem se tam podívejte, ať na nic nezapomenete.

To ale není vše. Ještě jedna krásná událost vás čeká před Vánocemi. Jako každý rok, i letos se dne 14. prosince všichni sejdeme na návsích a náměstích v celé naší zemi. Už asi víte, proč. Ano, na pokyn rádia Impuls zde všichni v jednu chvíli budeme vypouštět balónky s přáníčky k Ježíškovi. Popřejeme v nich vše krásné svým nejbližším, klid a spokojený život všem lidem kolem nás. Čím víc přáníček pošleme, tím víc se Ježíšek i všichni jeho pomocníčci v Ježíškově světě budou smát a skákat radostí. Honem tedy přihlaste svou školu, školku, svou partu k této akci, nyní je nejvyšší čas. Poproste také vedení vaší obce i další instituce a organizace ve vaší obci, aby se na této krásné události podílely a připravili pro vás hezký odpolední program. I o této akci se vše dozvíte na www.ceskyjezisek.cz

Tak už neváhejte ani chvilku a napište Ježíškovi hezký dopis. Už nyní se můžete těšit na jeho odpověď. A představte si, všichni obyvatelé Ježíškova světa se dohadují, kolik asi dětí Ježíškovi napíše. Tak honem, ať je těch dopisů co nejvíc, to bude mít Ježíšek óbrovskou radost!