JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Bezlaktózové novinky SPAR free from

Vychutnejte si tvaroh a šlehačku bez laktózy

 Pokud patříte k lidem, kteří kvůli svému stravovacímu omezení nemohou nakupovat konvenční potraviny, máte od 15. září 2012 zase o něco širší výběr. Privátní značka SPAR free from rozšířila své portfolio o měkký tvaroh a smetanu ke šlehání, jež ocení především lidé s nesnášenlivostí laktózy. Mléčné produkty SPAR free from eliminují tuto intolerantní látku, ale zároveň obsahují všechny nezbytné živiny a navíc výtečně chutnají.  

SPAR free from smetana ke šlehání

Je výtečná jako nadýchaná pochoutka na dezertech nebo do kávy. Použít ji můžete při pečení a své využití najde v kuchyni také jako součást nejrůznějších omáček nebo moučníků. Obsahuje 36 % tuku a zakoupit ji můžete v hypermarketech Interspar za MOC 23,90 Kč (250 ml).  

SPAR free from nízkotučný měkký tvaroh SPAR free from tvaroh, vyrobený z lahodného mléka, je vhodný pro teplou i studenou kuchyni. Je skvělým základem pomazánek a nepostradatelnou ingrediencí pro pečení výborných moučníků. Vyzkoušejte lehký koláč s tvarohem a ovocem, podle našeho receptu, který neobsahuje lepek ani laktózu a je tedy vhodný pro osoby s bezlepkovou dietou a intolerancí laktózy.