JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Čokoláda Milka na fasádách festivalu VZÁŘÍ

Festival VZÁŘÍ přinesl minulý týden do Olomouce zajímavou podívanou – jedinečnou evropskou soutěž ve videomappingu na budovy. V rámci tzv. tematické sekce mohli diváci vidět i videomappingové projekce inspirované čokoládou Milka.

Festival světla a videomappingu VZÁŘÍ zařadil do svého programu kromě Hlavní soutěže ve videomappingu – promítání na budovy, i zápolení v tematickém videomappingu. Tvůrci speciálních videomappingových projekcí se mohli inspirovat čokoládou Milka, rychlými vozy Mercedes-Benz a soutěžila také televizní upoutávka televize Prima COOL.

Fasády olomoucké radnice a Ditrichštejnského paláce tedy v rámci Tematické soutěže polila čokoláda Milka Caramel a rozkutálely se po nich pohodové pralinky Milka Crispello - rozehrály tak fialovo-čokoládovou inspiraci. Během projekce mohli diváci čokoládovou animaci nejen vidět, ale také si ji vychutnat. Milka totiž rozdávala jemné pralinky Milka Crispello a také lahodnou táhlou čokoládovou novinku Milka Caramel přímo na Horním náměstí v Olomouci. Dvě soutěžní projekce na téma Milka ukázaly nejen mistrné animace kombinované s videozáběry, ale i hravé proměny budov a dokonalou iluzi vytvořenou právě videomappingovou technologií.

VZÁŘÍ 2012

Tradiční Festival světla a videomappingu VZÁŘÍ se konal v Olomouci od 25. do 29. září 2012. V soutěžní části programu mohli diváci sledovat originální videomappingové projekce na historické budovy v centru Olomouce, připravené byly i koncerty, workshopy a zajímavé výstavy. Na internetových stránkách www.vzari.cz naleznete podrobný program festivalu včetně všech doprovodných akcí. Aktuální zpravodajství z festivalu je také na Facebooku www.facebook.com/septembeam.