JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Na trh přichází první kniha MUDr. Kateřiny Cajthamlové - dm partnerem nové knihy o zdravém životním stylu

Společnost dm drogerie markt s.r.o. zaujímá dlouhodobě přední místa v prodejích biopotravin a přírodní kosmetiky v České republice. Zdravý životní styl je pro ni prioritou, proto se velmi ráda zapojila do vzniku knihy MUDr. Kateřiny Cajthamlové „Čtěte pohádky, čtěte mezi řádky…“, kterou právě v těchto dnech vydává nakladatelství ORBIS IN. Filozofie společnosti dm je ztotožněna s knihou, proto se dm rozhodla se na jejím vydání podílet a stát se jejím generálním partnerem. Křest knihy proběhl ve středu 3. 10. 2012 přímo v prodejně dm v Praze na Arkádách Pankrác.

 

České Budějovice, 3. 10. 2012 – Právě v těchto dnech se dostává na knižní trh nová kniha známé doktorky Kateřiny Cajthamlové, která se zabývá zdravou výživou a životním stylem a snaží se vyvracet mýty, kterým dodnes věříme a mnohdy se jimi řídíme.
Slavnostní křest spojený s autogramiádou paní Kateřiny Cajthamlové se konal 3. 10. 2012 v 15:00 hodin a zúčastnili se ho kromě řady novinářů známých periodik také hosté paní doktorky, kterými byli Jitka Hinková, Roman Ondráček a PhDr. Ivo Šmoldas.
Kniha, která Vám pomůže porozumět sobě samým a vlastnímu tělu. Autorka v knize vysvětluje, proč je potřebné naučit se pečovat nejen o svůj zevnějšek, ale také o své psychické zdraví. Jen pokud jsou tyto dva “světy” v rovnováze, může z člověka vyzařovat životní energie, přirozená krása a spokojenost. A to vše je napsáno s lehkostí, nadsázkou a humorem.
Kniha je psána formou dialogu MUDr. Kateřiny Cajthamlové a redaktorky Jitky Hinkové. Ve třinácti tematicky oddělených kapitolách se dozvíte nejen to, jak rozvíjet vlastní potenciál zdravého přístupu k životu a osobní spokojenosti, ale také například to, jak o své děti pečovat již od útlého věku, být jim dobrým průvodcem a naučit je sebeúctě – tolik potřebné k jejich zdravému osobnímu rozvoji.
Velmi zajímavé a inspirativní čtení je vhodné pro široký okruh čtenářů bez omezení věku a pohlaví. dm doporučuje tuto knihu všem, kterým není lhostejný životní styl, rádi by se vyvarovali zbytečných chyb ve výživě a těm, kteří se snaží sami na sobě pracovat a hlavně se cítit v pohodě.
Zákazníci dm si mohou knihu zakoupit v kterékoliv dm v České republice za 299 Kč, pro věrné zákazníky navíc dm připravila zajímavou možnost získat na dm active beauty terminalu za 75 bodů slevu na knihu ve výši 100 Kč. Výhoda platí do konce roku 2012 nebo do vyčerpání zásob.