JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Zdravá pokožka a dobrá nálada díky čisticím ubrouskům Pampers Baby Fresh

 

Hraní si, lezení, první krůčky i pády, to vše každý den prožíváme s našimi dětmi. Ne vždy je snadné udržet je při jejich hrách v dobré náladě, čisté a spokojené. Díky Pampers máme však k ruce jedinečného pomocníka – čisticí ubrousky Pampers Baby Fresh!
Spokojený úsměv hrajícího si dítěte je nejvyšším oceněním pro všechny rodiče. Během dne se však snadno stane, že dítě přijde z jakéhokoliv důvodu o dobrou náladu, a my jako rodiče pak musíme usilovat o jeho bezstarostný úsměv a dobrý pocit. Naštěstí je zde spolehlivý pomocník - čisticí ubrousky Pampers Baby Fresh, které vám pomohou udržet dítě svěží a čisté kdykoliv a kdekoliv. Pomáhají předcházet vzniku opruzenin, pocitu nepohodlí i vysušení pokožky.
Čisticí ubrousky Pampers Baby Fresh jsou vyrobeny z 98 % z čisté vody a dalších jemných přísad. Šetrně čistí dětskou pokožku, odstraňují nečistoty, neutralizují moč a pomáhají obnovit přirozené pH dětské pokožky a předcházet vzniku plenkové vyrážky. Dětskou, velmi jemnou pokožku nevysušují, naopak ji ošetřují a pomáhají udržet ji zdravou a hebkou, protože obsahují jemné a vyživující složky, jako je pleťové mléko s vitamínem E a aloe vera. Dopřejte vašemu miminku pohodlí a svěží pocit jako po koupeli mezi každým přebalením.
Doporučená maloobchodních cena za 1 balení (64 ks) čisticích ubrousků Baby Fresh je 39,90 Kč. Maloobchodní ceny se mohou lišit.

O plenkách Pampers Active Baby a čisticích ubrouscích Baby Fresh
Pampers projevuje uznání jedinečnému nadšení dětí pro hru prostřednictvím plenek s prodyšnou, hebkou vnější vrstvou a s pružnými zapínacími pásky, které se přizpůsobí tvaru těla dítěte. Nové extra absorpční zóny pomáhají odvádět vlhkost rychleji, zatímco manžety okolo nožiček pomáhají poskytovat lepší ochranu před protečením. Design plenek je doplněn o zábavné obrázky zvířátek z farmy. Pro úžasnou dvojnásobnou péči o dětskou pokožku vyzkoušejte plenky Pampers Active Baby spolu s čisticími ubrousky Pampers Baby Fresh. 

Doporučená maloobchodní cena plenek Active Baby začíná na 299,- Kč a doporučená maloobchodních cena za 1 balení (64 ks) čisticích ubrousků Baby Fresh je 39,90 Kč. Maloobchodní ceny se mohou lišit.

Více informací o Pampers a programech pro rodiče najdete na internetové stránce www.pampers.cz nebo na facebookové stránce http://www.facebook.com/pampers.cz.