JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Matematika hrou - novinka z dílny společnosti EFKO – hra ABAKU

Společnost EFKO, český výrobce her a hraček, přichází na trh s novou atraktivní zábavnou hrou – ABAKU. Jednoduchost populární hry s čísly zaujme celou rodinu. Všichni, kteří mají rádi matematické hříčky, početní kouzla, hlavolamy a vůbec čísla a tajuplné šifry, si užijí spoustu zábavy. ABAKU trochu připomíná stolní hru Scrabble, ale místo slov hráči skládají početní operace. Ve hře mohou děti i dospělí uplatnit svůj počtářský um i notnou dávku strategie, kombinace a logiky. Hru ABAKU doporučuje Mensa ČR - mezinárodní společenská organizace založená roku 1946 v Oxfordu, nevýdělečné apolitické sdružení nadprůměrně inteligentních lidí bez rozdílu rasy a vyznání.

„ABAKU poskytuje doposud nevídanou kombinační a strategickou variabilitu na poli početních her, což dělá tuto hru poutavou a zajímavou pro všechny věkové kategorie hráčů,“ říká Vladimír Tesař, autor hry ABAKU. „Hru doporučuje Mensa ČR jako efektivní nástroj pro podporu výuky matematiky a rozvoj logiky, jedná se tedy i o vynikajícího pomocníka pro každého školáka,“ dodává Vladimír Tesař.

„Snažili jsme se vytvořit hru, která by v pravém slova smyslu splňovala nároky na rodinnou hru. Zároveň také aby spojovala vyváženou kombinaci prvku nahodilosti s aktivním tvůrčím přístupem. A to se nám podařilo. Do každé hry mohou hráči vnést osobitý styl, nápad a strategii,“ říká Miroslav Kotík, jednatel a majitel společnosti EFKO. „Hra vyplnila bílé místo na trhu početních her. Díky ní se může stát i matematika zábavnou. A to i pro ty, kdo počty v lásce nemají. Hra je určena hráčům od devíti let,“ dodává Miroslav Kotík.

Doporučená MOC 299,- Kč