JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Léty ověřená klasika – Zlatí medvídci HARIBO Goldbären

Zaujmout svými výrobky trvale pozornost zákazníků, je pro celou řadu firem nelehkým úkolem. Některé značky zaznamenají raketový start popularity, brzy však podlehnou trendům nebo se změní s nástupem dalších generací a nových zájmů společnosti, zaniknou či upadnou v zapomnění. Navzdory módním vlnám a často vrtkavému zájmu zákazníků se přesto najdou firmy a výrobky, které úspěšně vstoupily do 21. století. Mezi takové patří i želatinoví Zlatí medvídci HARIBO Goldbären, kteří letos oslavili již 90 let své existence a patří tak právem mezi osvědčenou klasiku, prověřenou miliony dětských i dospělých fanoušků. Zlatí medvídci HARIBO Goldbären jsou dlouhodobě nejoblíbenějším produktem firmy HARIBO a jsou tak dnes již kultem napříč všemi generacemi.

„Zlatí medvídci HARIBO Goldbären se již dlouhá léta drží na přední příčce prodeje želatinových bonbonů značky HARIBO a jsou tak naším klíčovým produktem,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Těší nás, že jsou tyto bonbony stále více oblíbeny nejen u našich dětských, ale i dospělých zákazníků,“ dodává Rostislav Němec.

Své oblíbené želatinové medvídky si můžete vybírat hned v několika baleních, a to například 100g, 200g nebo speciální 250g balení tzv. Minis, ve kterém najdete více kusů praktických malých sáčků s těmito bonbonky.

Inspirací pro vznik postavičky medvídka byli cvičení tančící medvědi, kteří byli v 19. století k vidění na trzích a jarmarcích jako atrakce. Roku 1922 pak německý obchodník Hans Riegel, zakladatel společnosti HARIBO, vytvořil první formu medvídka. Medvídek se postupem času ještě měnil a upravoval, aby se v roce 1960 zrodil „Zlatý medvídek“, o něco menší a širší, než původní. V roce 1978 pak „Zlatý medvídek“ HARIBO získal tvar a podobu, které známe dnes.

Haribo Goldbären 100 g jsou k dostání za MOC 20,-Kč; Haribo Goldbären Minis za MOC 49,- Kč