JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Sejmi víčko a vyhraj skvělé dárky & Soutěž s novými jogurty Hello Kitty

Mléko a mléčné výrobky jsou v dětské výživě důležitými potravinami, neboť jsou významným zdrojem vápníku, který děti potřebují pro jejich zdravý růst. Aby byla pro děti konzumace mléčných výrobků zábavná, snaží se Mlékárna Valašské Meziříčí ve spolupráci se společností Dairy4Fun přinášet produkty, které budou dětem nejen chutnat, ale potěší je i formou nějakého dárku či soutěže. Po úspěchu jogurtů Hello Kitty, ve kterých mohly děti nalézt figurky, nyní přichází na trh nové jogurty Hello Kitty, se kterými se pro změnu mohou malí strávníci zapojit do soutěže o trika a batohy s motivy kočičky Hello Kitty. Podstatou soutěže je sbírání víček a skládání piktogramu s motivem Hello Kitty.

„Po pozitivních reakcích na jogurt Hello Kitty, ve kterém čekalo na děti překvapení v podobě figurek a spousty jiných překvapení, jsme se rozhodli ve spolupráci se společností Dairy4Fun připravit pro děti letos novinku, a to v podobě nové řady jogurtů Hello Kitty,“ říká Zdeněk Bukovjan obchodní a marketingový ředitel Mlékárny Valašské Meziříčí. „Děti se mohou zapojit do soutěže tím, že budou sbírat víčka od jogurtů, pod kterými se skrývají neúplné piktogramy. Cílem je hledat druhou polovinu piktogramu a složit úplný obrázek kočičky Hello Kitty. Nasbíraná víčka od jogurtů následně děti pošlou poštou a mohou vyhrát každý den výhry v podobě batohu nebo trička s kočičkou Hello Kitty, “ dodává Zdeněk Bukovjan.

Soutěž bude podpořena také televizním spotem na TV Barrandov v pořadu Animáček. Pro soutěžící je připraveno celkem 558 kusů triček a 62 kusů batohů. Soutěž začíná 1.listopadu a končí 31.ledna 2013.