JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Novinka na trhu: Palivo pro nervy a svaly s příchutí jablka a skořice

Pastilky hroznového cukru Intact v roličce dostaly novou jablko-skořicovou příchuť a atraktivní obal. Tento rychlý dodavatel energie bude k dostání výhradně v lékárnách, kam jej distribuuje česká společnost Naturprodukt CZ. Oblíbený hroznový cukr značky Intact je na trhu od roku 1992 a má aktuálně 23 různých příchutí. Hroznový cukr je ideálním zdrojem energie při únavě, vyčerpání nebo rekonvalescenci.
„Při zátěži v práci, ve škole nebo sportovních aktivitách má náš organismus vysokou spotřebu energie. Klesne nám hladina cukru v krvi, což má za následek pokles výkonu a sníženou koncentraci. O okamžitý přísun energie se postará dextróza (hroznový cukr). Pro lidský organismus jde o základní cukr, který orgány využívají k získání energie,“ říká produktová manažerka hroznového cukru Intact Edita Kravčíková.
V jedné roličce o hmotnosti 40 g je 17 na jazyku rozpustných pastilek hroznového cukru s jablko-skořicovou příchutí. Balení je k dostání výhradně v lékárnách za doporučenou prodejní cenu 19,70 Kč.

Víte, že:
Lidské tělo čerpá energii z cukrů a nejlépe dostupným je hroznový cukr (dextróza).
Hroznový cukr se dostane z úst do krevního řečiště do 2 minut.
Hroznový cukr je nejrozšířenější monosacharid (jednoduchý cukr) a vyskytuje se zejména v hroznovém víně nebo v medu.
Intact hroznový cukr obsahuje čistou dextrózu, která se postará o okamžitý přísun energie.
Některé příchutě pastilek hroznového cukru Intact jsou obohacené o vitamín C (1 pastilka obsahuje 120 mg vitaminu C = 150 % doporučené denní dávky).  

Historie hroznového cukru:

 V roce 1792 Johann Tobias Lowitz (německo-ruský chemik a farmaceut) odkrývá poprvé hroznový cukr jako další monosacharid v hroznu vína.
 V roce 1838 Jean Baptiste Dumas dává hroznovému cukru odborný název „glukóza“ (z řeckého slova glykos = sladký).
 Friedrich August Kekulé von Stradonitz přiděluje hroznovému cukru nový odborný výraz „dextróza“.

Společnost Naturprodukt CZ s.r.o. Havířov je tradiční český dodavatel přírodních produktů, doplňků stravy a léčivých přípravků. Tato distribuční a výrobní společnost působí na českém trhu již 20 let. Široké portfolio produktů zahrnuje léčivé přípravky, doplňky stravy, vitamíny, zdravotnické prostředky, medicinální ústní hygienu a přírodní léčebnou kosmetiku pro děti i dospělé. Mezi nejznámější značky patří: Lacalut (péče o zuby), Dr.Theiss (bylinné přípravky), Doliva (přírodní kosmetika), Allga San (přírodní kosmetika), Mucoplant (léčivé přípravky), Additiva (vitamínové přípravky) a Intact (hroznový cukr), Bübchen (dětská kosmetika).