JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Stará Blažková & nová párty hra od společnosti EFKO

Oblíbeným místem našich setkávání s přáteli jsou nejrůznější stylové restaurace, hospůdky nebo kavárny, kde se cítíme dobře. S blížícím se vánočním obdobím přichází čas setkávání nejen s přáteli, ale i širší rodinou. Veselou a uvolněnou  atmosféru z našich oblíbených míst má nyní každý možnost si navodit i doma s deskovou hrou Stará Blažková od společnosti EFKO. Ke správné zábavě patří vždy něco dobrého „na zub“ a „na zahřátí“. Hru Stará Blažková si však mohou zahrát i zapřísáhlí abstinenti. Originální párty hru připravila společnost EFKO ve spolupráci s Českou deskoherní společností. Vtipný herní plán imitující hospodský stůl věrohodně napodobuje prostředí, kam si většina lidí chodí odpočinout takzvaně „na jedno“. Hráče tak čeká spousta zábavy společně s již zmiňovanou Starou Blažkovou.  Párty hry se těší velké oblibě českých zákazníků.

„Rádi bychom představili novinku na trhu, další v sérii party her, vhodnou pro příjemně strávený čas s přáteli. Hra umožňuje strategické plánování, ale i velký prostor pro vymýšlení vlastních herních pravidel,“ říká Miroslav Kotík, majitel společnosti EFKO. „Přestože je desková hra Stará Blažková tématicky zaměřená, nemusí se během ní požít ani kapka alkoholu, jde o to, co nejlépe se pobavit,“ dodává Miroslav Kotík.

Stejně tak jako stylová párty hra Infarkt  - novinka minulého roku - i hra Stará Blažková nemá složitá pravidla. První hra byla  inspirovaná zdravým životním stylem - Jak nedostat INFARKT. Pomocí  černého humoru imituje nástrahy konzumní společnosti. Tato hra sklízí u zákazníků nebývalý úspěch. Hra  Stará Blažková si jistě rovněž získá oblibu a stane se nepostradatelným zdrojem zábavy na každé párty. Hra má originální herní princip, její pojetí je vtipné a ve všech směrech odpovídá potřebám lidí, kteří se rádi baví a nebojí se odvázat. Důležité je, že si ji užijí i naprostí abstinenti, protože i přes její tematické zaměření nemusí při hře požít ani kapku alkoholu. Zároveň však nabízí velký prostor pro vymýšlení vlastních herních pravidel, které je možné provázat s reálným pitím. To už je však ponecháno na nátuře a alkoholové vytrvalosti jednotlivých hráčů. Hra je vhodná pro 2 až 6 hráčů od 18 let. Je vytvořena v moderním designu netradiční velikosti. Ve hře Stará Blažková se hráči vžijí do role místního štamgasta v oblíbené hospůdce a předhání se v tom, kdo toho více vypije pomocí karetních objednávek. Budou hráči pít stále jako stará Blažková, nebo se propijí až na „carského důstojníka“? Během hry je usměrňuje hospodský a hra končí ve chvíli, kdy hospodu zavře, nebo když se hráči „společensky unaví“. 

Hra Stará Blažková, Doporučená MOC 499,- Kč