JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Slavnostní rozsvícení Stromu splněných přání v OC Šestka Šestka slaví šesté narozeniny!

V obchodním centru Šestka se v sobotu 10. listopadu rozsvítí charitativní Strom splněných přání, který bude dětem z azylových domů Armády spásy plnit jejich tajné sny. Za podpory populárních herců z rodinného seriálu Cesty domů televize Prima Family tak odstartuje sbírka vánočních dárků pro ty nejpotřebnější. Na všechny návštěvníky čeká také bohatý doprovodný program spojený s oslavou šestých narozenin centra, při kterém si užijí spoustu zábavy a rozhodně neodejdou s prázdnou. Těšit se mohou na autogramiádu herců i vystoupení zpěvačky Renaty Drössler.
Slavnostní program odstartuje v obchodním centru Šestka v 11:00 hod. Přesně v pravé poledne herci ze seriálu Cesty domů v OC Šestka slavnostně rozsvítí Strom splněných přání. O hudební vystoupení a moderování se postará herečka a šansoniérka Renata Drössler. Poté bude pro návštěvníky centra připravena autogramiáda herců ze seriálu Cesty domů.

Již třetí ročník charitativní akce Strom splněných přání pořádá Armáda spásy ve spolupráci s OC Šestka a jejím cílem je i letos splnit co nejvíce přání dětí z azylových domů. Každý návštěvník obchodního centra si může vybrat dětské přání ze Stromu a zakoupením dárku tak zpříjemnit Vánoce konkrétnímu dítěti z azylového domu. Strom splněných přání bude v OC Šestka až do 

18. prosince.

Program narozeninových oslav OC Šestka

11:00 hod – show Dády Patrasové

12:00 hod ­– slavnostní rozsvícení Stromu splněných přání

12:30 hod – autogramiáda herců ze seriálu Cesty domů

Oslava narozenin obchodního centra Šestka a rozsvícení Stromu splněných přání se koná v sobotu 10. listopadu od 11:00 hodin a je pro všechny návštěvníky zdarma. Více informací naleznete na www.ocsestka.cz.