JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Holčičí kouzla a čáry s čarodějkami Bratzillaz

Vydejte se spolu se svými holčičkami do světa kouzel a čar spolu s čarodějnicemi

Bratzillaz! Stačí říct jen kouzelné „Bratzacadabra“!

Bratzillaz jsou moderní čarodějky, které kromě kouzlení milují i módu a styl. Zájmem o módu nezapřou své starší sestřenice - panenky Bratz. Bratzillaz - Meygana, Cloetta, Jade, Yasmina a Sashabella, každá z nich je jedinečná a ovládá jiné kouzlo! Při kouzlení jim pomáhají i jejich mazlíčci bratzlíčci, které si vykouzlily. Všechny panenky jsou jako živé – mají ohebné klouby a krásné skleněné oči, které panenkám doslova vdechují život.

 

Příběh Bratzillaz

A jak to vlastně s Bratzillaz začalo? V den svých 16. narozenin panenky Bratzillaz dorazily do nové školy - Bratzillaz Akademie, kde poprvé přišly na to, že mají čarodějnické schopnosti! Rusovlasá Meygana dokáže splnit tajné sny. Vše co si holčičky přejí, zanesou až do nebeských výšin. Meyganiným bratzlíčkem je roztomilý Křídloun. Blonďatá Jade umí zahojit zlomená srdce, což napovídá obrázek srdce na jejích bílých šatečkách. Svého bratzlíčka Břichatce Jade neopustí ani na vteřinu! Dvoubarevná Cloetta umí proměňovat, ale sama si není jistá, zda chce být víc růžová, černá nebo bílá, a proto je i její vizáž trochu rozpolcená, má každé oko jiné a dvoubarevné vlasy. Dokonce i její mazlíček Štěkomňouk si není zcela jistý, jestli je víc kočka nebo pes. Yasmina umí předpovídat budoucnost. Vždy se podívá svým kukátkem a vidí, co se má stát. Při předpovídání budoucnosti Yasmině vždy pomáhá její bratzlíček Mrkoun, který se stejně jako Yasmina neobejde bez svého mini kukátka. Sashabella se domluví v řeči zvířat, jejich jazyk plně ovládá. Velkým pomocníkem pro Sashabellu je její bratzlíček Chmýřivec, který vydává zvuky jako mimozemšťan a jediný, kdo mu rozumí, je právě Sashabella.

Čarodějnické nezbytnosti

Aby kouzlení bylo dokonalé, nechybí Bratzillaz ani čarodějnické doplňky jak pro panenku, tak pro její velkou majitelku. Své kouzla, čáry a zážitky z akademie si mohou panenky Bratzillaz vyměňovat při pití kávy v Bratzillaz Kavárně, zatímco holčičky mohou věštit budoucnost s Bratzillaz Křišťálovou koulí, ve které Yasmina holčičkám za zvuku blesku odpovídá na otázky ano/ne. Kouzla a čáry mohou zkoušet i na Bratzillaz kouzelné tabuli, na které je napsaný vzkaz vidět pouze tehdy, když se stiskne speciální tajné tlačítko a tabule se rozsvítí. Poté, co se tabule zase zhasne, není po vzkazu ani památky.