JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Nový supermarket SPAR v Praze-Lhotce

Obyvatelé Lhotky na Praze 4 mohou od 21. listopadu nakupovat v novém supermarketu SPAR. Moderní prodejna v jednopatrové novostavbě nabízí na prodejní ploše 980 m2 více než 8 000 položek. V souladu se strategií společnosti SPAR ČOS tvoří přes polovinu nabízeného zboží čerstvý sortiment s důrazem na nabídku pečiva, mléčných výrobků, uzenin, masa, sýrů, lahůdek, ovoce a zeleniny. Zákazníci tak budou moci každý den snadno nakupovat v blízkosti svého bydliště, bez nutnosti cestovat pro své kvalitní a čerstvé nákupy do vzdálenějších provozoven společnosti SPAR ČOS. V supermarketu je možné využít službu platby bezkontaktní kartou a k dispozici je také bankomat.

„Otevřením prodejny v Praze-Lhotce jsme rozšířili síť našich prodejen již o osmý supermarket SPAR,“ uvádí Martin Ditmar, generální ředitel společnosti SPAR ČOS. „Naším cílem je přiblížit zdejším obyvatelům kvalitní a čerstvé nákupy bez nutnosti dlouhého cestování. Prodejna proto nabízí nejlepší výběr čerstvého zboží, kompletní sortiment dalších potravin a nápojů, a také základní sortiment nepotravinářských artiklů. Věříme, že zákazníci rádi využijí i nabídku hotových jídel určených k přímé spotřebě,“ dodává Martin Ditmar.

Supermarket SPAR V Praze Lhotce s obslužnými pulty v oddělení masa, uzenin a lahůdek je ideálním místem pro každodenní nákupy místních obyvatel. Široký sortiment s důrazem na čerstvou nabídku zahrnuje také výběr nepotravinářských výrobků, jako jsou prací a čisticí prostředky, papírenské zboží či kosmetika. V budově je instalováno úsporné LED osvětlení a supermarket je vytápěn přes teplovodní výměník. Otevření prodejny bylo spojeno se speciální akční nabídkou a bylo podpořeno outdoorovou i tištěnou inzercí, instore komunikací a dále marketingovými aktivitami nejen v místě prodeje, ale i na webu a Facebooku společnosti SPAR ČOS.

Supermarket SPAR Praha-Lhotka:
Adresa: Mariánská ul., 142 00 Praha 4 – Lhotka
Otevírací doba: Po-So 7-20, Ne 8-20
Celková plocha: 1430 m2, z toho prodejní plocha: 980 m2 (SM900)
Celkový počet produktů v nabídce: více než 8 000
Počet zaměstnanců: 30
Počet pokladen: 4
Možnost bezkontaktního placení kartou: ano
Parkování: 62 míst
Více informací na:
www.interspar.cz
www.facebook.com/Interspar.cz Staňte se našimi fanoušky!