JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Hektorova cesta aneb hledání štěstí, 2. vydání

2. vydání světového bestselleru

Kniha o mladém psychiatru Hektorovi se brzy po svém vydání stala světovým bestsellerem – víc než rok se držela na německém žebříčku nejprodávanějších knih, byla přeložena do mnoha jazyků a prodalo se jí přes milion výtisků. V současné době se podle knihy natáčí film v mezinárodní produkci.

O knize:
Román pro vaši duši – ke čtení, přemýšlení i darování
Proč tak často sníme o šťastnějším životě a nevážíme si toho, který máme?
Hledáme štěstí v úspěchu nebo ve vztazích s ostatními lidmi?
Závisí štěstí na osudu, okolnostech nebo na způsobu, jak na věci nahlížíme?
Proč si myslíme, že nejsme šťastni?
A co je to vlastně štěstí? Je závislé na okolnostech, osudu, nebo jej můžeme ovlivnit?
A dokáže jeho tajemství odhalit spíš buddhistický mnich, nebo vědec s přesnými přístroji?
Odpovědi na tyto otázky se rozhodl najít i Hektor, hrdina „filozofické pohádky pro dospělé“, kterou napsal přední francouzský psycholog. Hlavní hrdina na své cestě za štěstím položil lidem, které potkal, stejnou otázku: ,,Jste šťastní?" Muže obvykle rozesmál, ženy rozplakal. Na konci své cesty má 23 odpovědí, díky kterým i vy zjistíte, že být šťastní je docela snadné...
Tato kniha ale není další odbornou příručkou z oboru psychologie pro každého. Je to román, který se hezky čte, zároveň však přináší víc než jen příběh – přináší poučení, radost a snad i spokojenost. Světový bestseller způsobí, že i vy budete šťastnější.

O autorovi:
Francois Lelord, francouzský psycholog, se narodil v roce 1953. V roce 1996 uzavřel svou privátní praxi, aby sobě a svým čtenářům mohl zodpovědět největší životní otázky. Hodně cestuje, zejména po Asii. Několik let žil v Kalifornii. Jeho kniha o Hektorovi se stala bestsellerem ve Francii a Německu a vydání se připravuje ve 12 dalších zemích.

Vydalo nakladatelství Smart Press