JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Silvestrem vše začíná & Jak na Nový rok, tak po celý rok

Konec roku je jako vždy plný svátků, oslav a radosti. Jen co skončí Vánoce, už jsou v plném proudu přípravy oslav příchodu Nového roku . A to často znamená, že nejedny ruce hostitelů budou mít jako každý rok spoustu práce se silvestrovskou tabulí. Ale zavděčit se všem, bývá mnohdy velmi náročné. Kolik hostů, tolik obyčejně i chutí. Je proto dobré připravit se na všechny, tedy i na ty nejmladší, kteří s Vámi budou netrpělivě čekat a odpočítávat poslední minuty starého roku. Zpestřete sobě i dětem dlouhé čekání některým z produktů bohaté nabídky společnosti HARIBO CZ. Výrobky HARIBO jsou dostupné v mnoha chuťových             i tvarových variacích a nabízí skvělou chuť a báječnou zábavu pro děti i dospělé. Pokud zaujmete své hosty na Silvestra, můžete podobnou slavnostní tabuli HARIBO využít i při oslavách masopustu nebo svátku všech zamilovaných - Valentýna. 

„Konec roku bývá i časem bilancování a ohlédnutím se za uplynulými měsíci," říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Jsme rádi, že spolu s našimi zákazníky můžeme mít již víc jak 90. let radost z toho, že se značka HARIBO a hlavně její produkty těší stálé a velké oblibě u našich velkých        i malých spotřebitelů. Je to pro nás nesmírně lichotivé a současně zavazující. Naší hlavní prioritou je udržet si dobrou pověst značky založenou zejména na vysoké kvalitě a schopnosti flexibilně reagovat na požadavky současných i potenciálních spotřebitelů. Největší odměnou za dobře vykonanou práci pro nás bude, pokud se věhlasný slogan

Haribo chutná malým, stejně tak  i dospělým" ponese i během příštího roku v duchu přísloví „Jak na Nový rok, tak po celý rok", ", dodává Rostislav Němec. 

Silvestr je jen začátek

HARIBO Vám přináší pár tipů, jak „osladit život" nejen sobě, ale i všem Vašim malým a velkým silvestrovským hostům. Nebojte se tedy popustit uzdy své fantazie a využít výrobky HARIBO jako originální a lahodné ingredience nebo ozdoby. Nejčastěji všichni jedí sladkosti HARIBO rovnou ze sáčku.  Přitom ale stačí jeden dobrý nápad a právě sáček se může změnit v pokladnici plnou inspirace. Zakomponujte bonbony HARIBO do slavnostních dortů, napíchejte je na špíz nebo si ze Zlatých medvídků HARIBO namíchejte bowli pro rafinovaný novoroční přípitek! Odvažte se už při chystání silvestrovské veselice!   

Podobně jako bývá barevný Silvestr, jsou barevné i oslavy masopustu spojené s maškarními plesy. I k těm se bude HARIBO výborně hodit!

Bez medvěda není masopust, aneb věděli jste, že...

...v masopustním průvodu najdete bezpočet různých masek, ale kromě nejrůznějších maškar existovaly i tradiční kostýmy, které v průvodu nesměly chybět? Jedním z nich, byl i medvěd, kterého si medvědář vedl na vodítku. A právě takový medvěd byl v Německu inspirací pro vznik nejznámějších želatinových bonbonů - Zlatých medvídků HARIBO.

...masopust je tradiční lidová veselice s maškarním průvodem, který doprovází lidoví muzikanti a tento zvyk se pomalu vrací i k nám? Průvod se přesunuje od domu k domu a všude vládne bujaré veselí. Na závěr je vhozen do vody Bakschus nebo smrtka a den je zakončen taneční zábavou. Tradice masopustu, kdy si všichni dopřávají hojnost jídla a pití, souvisí s Velikonocemi a končí před Popeleční středou.