JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Nový portál pro rodiče s dětmi po celé ČR - hlidacky.cz

I přes vzrůstající poptávku po hlídání dětí je Česká republika daleko za západem, kde je “babysitting” nebo “au-pair” běžnější. Nový internetový projekt Hlídačky chce toto změnit a zjednodušit nabídku i poptávku po hlídání dětí.
Webová stránka Hlídačky (www.hlidacky.cz) dává dohromady rodiče shánějící hlídání dětí a holky na hlídání -- hlídačky. Podobné služby slaví úspěch ve Spojených státech, Británii a Německu.
Hlídačky si tak můžou vytvořit profil, kde prezentují své schopnosti, své zkušenosti s dětmi různého věku a sbírají komentáře za úspěšná hlídání. Rodiče si naopak mohou na pár kliknutí vybrat tu nejspolehlivější hlídačku. Vidí, kdy má hlídačka čas, komentáře ostatních rodičů a doporučení od přátel. “Nechceme vytvářet nudný seznam profilů hlídaček, Hlídačky jsou o našich uživatelích. Věříme že, díky systému hodnocení a doporučování se vyprofilují ‘superhlídačky’ a rodiče na jedno kliknutí domluví hlídání, kdy budou potřebovat.” nastínil fungování služby spoluautor David Hrachový. Projekt Hlídačky má za sebou úspěšný testovací provoz v Brně a nyní expanduje do celé ČR.