JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Jožin z bažin Vás vtáhne do nové 3D hry

Společnost EFKO, český výrobce her a hraček, představuje novou společenskou hru pro celou rodinu. Hra Jožin z Bažin, inspirovaná známou písničkou Ivana Mládka, vás zavede do temných močálů v lese kdesi u Vizovic. S rodinou nebo přáteli tak můžete prožít napínavý hon na Jožina, který s nastávajícím soumrakem vylézá z bažin, aby přilákal odvážné lovce. Vzrušující souboj plný zvratů končí buď polapením Jožina, nebo tragickým koncem lovců, na které kromě nenasytného strašidla čeká řada dalších nástrah. Ivan Mládek je autorem nejenom známé písničky Jožin z bažin, ale i samotného originálního herního principu, stejně jako u slovní hry Blábol. Na tuto úspěšnou spolupráci EFKO nyní navazuje.
„Ve spolupráci s Ivanem Mládkem se nám podařilo vytvořit novou originální hru, která pobaví celou rodinu nejen za dlouhých zimních večerů,“ říká Miroslav Kotík, majitel společnosti EFKO. „Věříme, že se tato napínavá a vtipná novinka stane mezi našimi zákazníky jednou z nejoblíbenějších her,“ dodává Miroslav Kotík.
Nová hra Jožin z bažin je určena pro dva až čtyři hráče od pěti let, kteří si na začátku hry rozdělí své role. Jeden se stane Jožinem a ostatní jsou lovci. Jožin má za úkol nenechat se chytit, ale naopak pochytat nebo stáhnout do bažiny všechny lovce. Cílem lovců je polapit Jožina a získat tak ruku předsedovy dcery, půl JZD a balík plný peněz. Napínavá hra je plná zvratů, protože na lovce čeká na 3D herním plánu kromě samotného Jožina spousta dalšího nebezpečí. Na travnatých zelených políčkách stejně jako na šedých kamenech hrozí lovcům sežrání. Lovci se ale mohou propadnout do močálu i na zdánlivě bezpečných lávkách či travnatých můstcích. Ulovit Jožina na kameni není jednoduché, ale vítězný lovec se kromě radosti z výhry může těšit v novém kole na opačnou roli, stane se obávaným strašidlem.