JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Benefiční ples „Lidé tančete, ať můžeme zdít“ v pražské Lucerně

Občanské sdružení Bez mámy pořádalo v neděli, 20. ledna, ve velkém sále pražské Lucerny benefiční ples „Lidé tančete, ať můžeme zdít“. Hlavní aktivitou sdružení je péče o sirotky v Tanzanii, v současné době jde konkrétně o výstavbu centra pro 80 osiřelých dětí. Neméně důležitá podpora spolupráce partnerských škol v ČR a v Africe.
Na dobrou věc přispěli nejen návštěvníci plesu, ale také účinkující, kteří vystoupili bez nároku na honorář. Program byl opravdu pestrý – se svým vystoupením se představily vynikající mažoretky SympA, do atmosféry Ameriky 50. a 60. let přenesl obecenstvo operní pěvec Daniel Klánský, který vystoupil s repertoárem Franka Sinatry. Diváci obdivovali taneční umění vicemistrů republiky – Barbory Klánské a Jana Černého, kteří předvedli tři latinskoamerické tance. Většinu návštěvníků dostal na parket Dum Doobie Doobie Band v retro ladění. Nadšení „Rebelů“ pro rytmy a styl 60. let bylo nakažlivé. Celým programem provázel Petr Salava.

Občanskému sdružení Bez mámy patří veliký dík za uspořádání povedené akce pro dobrou věc. Stejně tak zaslouží poděkování všichni účinkující i diváci, kteří tancem, koupí obrazu nebo dobrovolným příspěvkem pomohli zlepšit život dětí v Africe.

Fotogalerie z celého večera