JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Do dupaček i triček obléká Vlček

Český výrobce značky VLČEK působí na trhu již 21 let.
Firma vyrábí pouze z českých a kvalitních materiálů, které nedráždí dětskou pokožku. 
Na veletrhu Pro dítě 2012 představí novou kolekci z jemné bavlny, která je velmi příjemná na tělo a vhodná nejen pro větší děti, ale i pro ty nejmenší. Materiály jsou velmi příjemné a jsou určeny jak pro jarní tak i celoroční nošení. Dětská kolekce pro děti od tří do sedmi let obsahuje sportovní kalhoty, kraťasy, košile a tuniky. V kolekci pro miminka lze nalézt košilové nebo šatičkové body, polodupačky, čepice a klobouky. 
Na výstavě Pro dítě 2012 ve výstavní expozici firmy si lze prohlédnout i další výrobky oblečení pro děti a miminka. Pro miminka firma dále nabízí košilky, dupačky, kabátky, klasické body, zavinovací sety, spací pytle. Firma Vlček nevyrábí pouze oblečení, ale i některé doplňky jako např. povlečení do postýlky. Výrobce myslí i na novorozené děti, které mají nízkou porodní váhu a běžně prodejné věci jsou na ně příliš velké, a proto pro tyto děti vyrábí dupačky, body, kabátky a čepičky i v menší velikosti, ve které se běžně nevyrábí.
Nabídka oblečení pro větší děti obsahuje, trička, mikiny, vesty, tepláky do pasu, čepice, košilky a kalhotky, tílka a slipy či boxerky, spací overaly a pyžamka. 
V neposlední řadě je nutné zmínit velmi úspěšný výrobek a to jsou tepláčky s laclem. Tyto tepláčky jsou mezi zákazníky velmi oblíbené a jsou k dostání pro děti od narození do čtyř let.
Nabídka firmy je také tvořena kolekcí ručně malovaných výrobků, v této kolekci naleznete tepláčky, vesty, trička, body, šátečky a čepičky a lze s určitostí říci, že každý výrobek je originál. Při výrobě je myšleno i na následnou údržbu a i tyto ručně malované výrobky lze běžně udržovat.
Těšíme se na Vaši návštěvu na našem stánku na výstavě Pro dítě 2012 a na stránkách www.textilvlcek.cz.