JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

SPAR ČOS partnerem prestižní soutěže Vinařství roku 2012 SPAR ČOS podporuje kvalitní česká vína

Společnost SPAR ČOS se stala hlavním partnerem čtvrtého ročníku prestižní soutěže o titul Vinařství roku 2012, kterou organizuje Svaz vinařů České republiky. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 28. března v pražské Lucerně, kde cenu veřejnosti - Vindemia Publica 2012 - předá generální ředitel společnosti SPAR ČOS Martin Ditmar. Finálová šestice nejlepších vinařství bude známa 31. ledna 2013. Tato vína si mohou zákazníci zakoupit v prodejnách společnosti SPAR ČOS. Ti, kteří si koupí od 25. února do 25. března láhev tuzemského vína a podpoří hlasováním svého favorita, budou navíc zařazeni do soutěže o luxusní zájezd pro 2 osoby za 100 000 Kč na Madeiru.

  „S rostoucí oblibou vína mezi českou populací je téma kvality tohoto nápoje stále aktuálnější," uvádí Martin Ditmar, generální ředitel společnost SPAR ČOS. „O víno se již zdaleka nezajímají jen odborníci, ale i široká veřejnost. Soutěž Vinařství roku spojuje všechny, proto jsme velmi rádi, že se můžeme zúčastnit jako hlavní partner a vítězná vína nabídnout zákazníkům v našich prodejnách," dodává Martin Ditmar.  

Vinařství roku Soutěž Vinařství roku jako jediná v ČR posuzuje vinařské společnosti komplexně nejen na základě kvality vyráběného vína, ale i podle toho, jak svým podnikáním přispívají k pozvednutí, modernizaci a rozvoji oboru vinařství. První ročník proběhl v roce 2010 a soutěž o titul nejlepšího vinařství se stala nejprestižnějším projektem v tomto oboru. Letos mohou tuzemská vinařství vybojovat titul Vinařství roku, který oceňuje jejich úsilí v uplynulém kalendářním roce, již po čtvrté. Současně budou vyhlášeny výsledky i v dalších kategoriích jako je cena veřejnosti, cena za nejlepší literaturu propagující víno a cena za kvalitní novinářskou práci propagující víno. Nově získá ocenění také významná vinařská osobnost s celoživotním přínosem pro tento obor a enolog - mladý vinař do 38 let, kterému bude udělen titul Enolog roku 2012.    

O vítězi ceny veřejnosti Vindemia publica 2012 rozhodne on-line hlasování milovníků vína z řad laické veřejnosti. Ti mohou své vybrané vinařství podpořit na webových stránkách www.vindemiapublica.cz a prostřednictvím aplikace pro smartphony v období od 25.února do 25. března 2013.

Titul Vindemia publica získá vinařství s největším počtem získaných hlasů.  

Více informací na: www.interspar.cz www.vinarstviroku.cz www.facebook.com/Interspar.cz Staňte se našimi fanoušky!