JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Spotřebiče BEKO s programem BabyProtect

Program Beko BabyProtect vznikl především s myšlenkou na ty nejmladší a na osoby trpící alergií. Pračky s programem Beko BabyProtect, zajišťují spojení intenzivního praní a máchání maximální kvalitu a dokonalou čistotu prádla. V sušičkách využívá program Beko BabyProtect činnosti senzorů teploty a vlhkosti, které kontrolují podmínky uvnitř bubnu a vybírá optimální nastavení pro sušení oblečení. Jelikož značka Beko si váží rodinných hodnot Beko BabyProtect není pouze v pračkách a sušičkách na prádlo, program Beko BabyProtect je zakomponovaný i v myčkách na nádobí, kde technici spojili cykly intenzivního mytí s konečným oplachem horkou vodou

Automatická pračka - WMB 71444 PTLA - Jedna z nejúspornějších praček značky BEKO třídy A+++–10 % (A-40 %) je tato automatická pračka s kapacitou prádla na 7 kg. Její roční spotřeba energie je pouhých 152 kWh. Pračka má navíc systém přímého sprchování prádla Aqua Round, kterým se zvýší účinnost praní. Pračka má speciální poniklované HiTech topné těleso, automatický systém regulace vody a elektronickou regulaci vyváženosti prádla. Pračka nabízí hned 16 programů, určených na různé materiály prádla, program pro snadné žehlení, které ocení každá žena. Maminky a citliví jedinci zase využijí program BabyProtect, po kterém bude prádlo opravdu hygienicky čisté nebo PET program, se kterým odstraníte veškerou zvířecí srst. I u tohoto výrobku je poskytována pětiletá záruka.
Automatická pračka - WMB 91242 LC - Skvělým pomocníkem ve větších domácnostech je automatická pračka BEKO s předním plněním a energetickou třídou A++. Roční spotřeba energie je 242 kWh. Pračka má 16 různých programů na různé materiály oblečení, jako například tmavé, bavlněné, program na vlnu nebo syntetiku. Program BabyProtect zajistí v pračce intenzivní praní, ale i dokonalé máchání prádla, které potěší hlavně maminky nebo alergiky. Program TubClean slouží na samotné čistění pračky. Velkou výhodou není pouze náplň až na 9 kg prádla, ale i nový tvar bubnu Aqua Wave, který má tvar drážek do malých kapiček, tím usnadní dokonalé a šetrné praní prádla.
Myčka nádobí DIN 6830 FX30 - Úsporná myčka nádobí má energetickou třídu A+++, dosáhne tak až o 30 % nižší spotřeby než výrobky ve třídě A. Nabízí 3 sprchovací úrovně s 3. výsuvným košem na příbory, 8 programů a 6 různých teplot. Horkou novinkou v sušení nádobí je Effective Drying System, díky kterému dosáhnete rychlejšímu a účinnějšímu sušení. Velkou výhodou je program BEKO BabyProtect určený pro malé děti a citlivé jedince. Maminky dále ocení nejen výškově nastavitelný horní koš pro lepší uložení větších hrnců do spodního koše, či naopak vysokých skleniček do koše horního, ale hlavně praktický držák na kojenecké či sportovní lahve.
Kondenzační sušička DCU 9330 - Největším pomocníkem početné rodiny je kondenzační sušička s objemem prádla až 9 kg a 16 programů na jemné prádlo, bavlnu, rychle sušení Expres 35‘, košile, džíny a další. Navíc má speciální program BabyProtect pro šetrné sušení dětského oblečení při přesné teplotě a pečlivě kontrolovaným vnitřním klimatem díky senzorům teploty a vlhkosti. Dětský zámek zamezí proti zásahu malých ručiček při případném nastavení sušičky. S-Shape se speciálními bočními stěnami pro zvýšení stability spotřebiče a snížení hlučnosti. Možností je i zde pětiletá záruka.

Značka BEKO
Turecká společnost Arcelik a.s. s  dlouholetou tradicí již od roku 1955 vlastní kromě BEKO dalších 9 značek domácích spotřebičů a elektroniky. Značka BEKO je jednou z předních značek domácích spotřebičů v Evropě. V české republice působí od roku 2005. Na českém trhu BEKO nabízí širokou škálu domácích spotřebičů jak volně stojících, tak určených k vestavbě. Všechny výrobky BEKO vznikají s ohledem na životní prostředí a na ekologii. To dokazuje i mnoho ocenění nejen od spotřebitelů.