JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Zapf Creation Show na veletrhu PRODÍTĚ

Tento víkend se v Brně uskuteční další ročník oblíbeného veletrhu PRODÍTĚ. Přijďte si prohlédnout nejžhavější novinky, které pro Vás a Vaše děti nachystali přední dodavatelé dětského zboží na českém trhu. Nedílnou součástí veletrhu je i atraktivní doprovodný program plný zajímavých aktivit a zábavných soutěží o hodnotné ceny. Tak jako každoročně pro Vás doprovodný program připravuje společnost EfektMediA spol. s r.o., letos ve spolupráci se společností Zapf Creation, která do soutěží poskytla spoustu krásných hraček. S vybranými hračkami si děti budou moci pohrát také v dětském koutku.

V rámci Zapf Creation Show Vám představíme panenky - miminka oblíbených značek BABY born®, CHOU CHOU, Baby Annabell® včetně příslušenství k nim. Připravena bude také atraktivní výstavka oblíbených barevných panenek Lalaloopsy s očima ve tvaru knoflíků. Těšit se můžete i na panenky pro větší holčičky Bratz, Moxie Girlz a čarodějky Bratzillaz, které budou provázet nedělní Čarodějádu. Na nedělní Čarodějádu nezapomeňte přijít v čarodějnické masce - budou se vyhlašovat nejkrásnější čarodějnické masky! Nejzajímavější masky vyhrají některou z panenek Bratzillaz!

  Od pátku do neděle bude pro děti připravena „Autopůjčovna" pro nejmenší, kde si děti budou moci zajezdit v krásném autíčku Little Tikes Cozy Coupe. Hned vedle autopůjčovny si budete moci vyzkoušet velké produkty na zahradu známé značky Little Tikes - domeček pro nejmenší, skluzavku a kuchyňku.

V sobotu 9.3. se děti mohou těšit na vystoupení Dády Patrasové, které začíná v 15:30. Před vystoupením od 15 hodin proběhne autogramiády Dády.
Více se dozvíte přímo na veletrhu PRODÍTĚ ve dnech 7. až 10. března na brněnském výstavišti nebo na internetových stránkách

http://www.bvv.cz/prodite/prodite-2013/doprovodny-program/