JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Vstupte do světa dráčka INGA

Společnost SPAR ČOS připravila pro své zákazníky nový dlouhodobý věrnostní program, který je tentokrát zaměřený na děti. Akce osloví malé zákazníky od pěti do dvanácti let, a to prostřednictvím postavičky dráčka INGA. Ti tak budou moci po nasbírání příslušných bodů zakoupit v síti prodejen SPAR ČOS hračky světových značek za jedinečné ceny. Program, který bude probíhat od 6. března do 9. července, je podpořen na webových stránkách www.dracekingo.cz, kde děti najdou kromě informací o programu také mnoho zajímavých křížovek, hádanek, her a soutěží.

Vítejte ve světě dráčka INGA

V nabídce věrnostního programu s dráčkem INGO, který zve děti do světa krásných hraček a zábavných her, je pro malé zákazníky připraveno 19  produktů světových značek, z nichž si vyberou kluci i holky. Za každých 200,- Kč nákupu získá zákazník jeden INGO bod, který nalepí do hrací karty. Po nasbírání dvaceti bodů je možné zakoupit za výhodnou cenu hračku dle vlastního výběru. Každý týden bude navíc v nabídce supermarketů SPAR a hypermarketů INTERSPAR označen produkt, jehož koupí získá zákazník jeden INGO bod navíc. Akce potrvá od 6. března do 9. července 2013. INGO body budou vydávány do 25. června a hračky je možné zakoupit až do 9. července 2013. Kompletní informace o programu najdou zákazníci na www.dracekingo.cz .