JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Bavte se na Velikonoce s EFKEM!

Jaro klepe na dveře, sluníčko už se pomalu začíná probírat k životu a i Velikonoce jsou tu co nevidět! Připravte pro děti originální koledu. Vyberte jim jednu z deskových her od společnosti EFKO a máte o zábavu postaráno. Pokud mají Vaše ratolesti rádi matematické hříčky, početní kouzla, hlavolamy a vůbec čísla a tajuplné šifry, tak přesně pro ně je tu atraktivní hra ABAKU. Pobavte je a zároveň je přimějte zábavnou formou skládat početní operace. Jednoduchá populární hra s čísly zaujme celou rodinu. Hru ABAKU doporučuje Mensa ČR.

Velikonoce jsou svátky jara a těší se na ně nejen děti. Po tradiční pomlázce se dospělí mohou odpočinout a rozveselit při troše zábavy. Veselou a uvolněnou atmosféru jim zaručeně navodí satirické hry Infarkt nebo Stará Blažková.     S novou 3D hrou Jožin z bažin se s dětmi nechte vlákat  do temných močálů v lese kdesi u Vizovic. Nová hra Jožin z bažin je určena pro dva až čtyři hráče od pěti let, kteří si na začátku hry rozdělí své role. Jeden se stane Jožinem a ostatní jsou lovci. Jožin má za úkol nenechat se chytit, ale naopak pochytat nebo stáhnout do bažiny všechny lovce. Cílem lovců je polapit Jožina a získat tak ruku předsedovy dcery, půl JZD a balík plný peněz. Napínavá hra je plná zvratů a na lovce čeká na 3D herním plánu kromě samotného Jožina spousta dalšího nebezpečí.