JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

DM značka s.he stylezon prináší nové trendy v líčení

dm: Nové pestré barvy pro jarní sezonu

Po decentních zimních tónech přichází dm s novými barvami pro jaro a léto 2013. Na scénu vstupují plné tóny barev. Od poloviny února se tak představují nové lesky, oční stíny a další produkty dekorativní kosmetiky ve svěžích a výrazných barvách. Zelená, oranžová, hnědá – to jsou barvy, které jdou ruku v ruce s jarem. Nešiďte se a klidně, pokud se budete řídit heslem: „Mohu nechat o trochu více?“, jistě neuděláte chybu.
K jaru patří dobrá nálada, veselá mysl i neotřelý vzhled.

Jaro a léto klepou na dveře. Minimálně u dm značky s.he stylezone. Ať už se nalíčíte v přírodních zelených barvách, tón v tónu oranžovo červeně nebo jednoduše sytými barvami – vždy budete in. Jarní barvy zkrátka musí být vidět. Zářivé barvy s.he stylezone jsou k dostání ve čtyřech variantách: „Harmony & Balance“, „Sensual & Passionate“, „Green Revolution“ a „Bright Kaleidoscope & Journey through Time“ – každý si přijde na své. A vždy budete vypadat fantasticky.
Dekorativní kosmetika s.he stylezone:
Bright Kaleidoscope & Journey through Time (oční stíny quatro 87,90 Kč, lak na nehty 59,90 Kč) přináší zářivé a třpytivé jarní barvy, které jsou ideální přípravou pro žhavé léto.
Harmony & Balance (oční stíny quatro 87,90 Kč, lak na nehty 59,90 Kč) klade důraz na přírodní a neutrální tóny, hlavní je dosáhnout minimalistického efektu. Líčení se hodí pro každodenní make-up a působí velmi decentně.
Sensual & Passionate (lesk na rty 54,90 Kč, kajalová tužka 49,90 Kč) je řada v jemných smyslných barvách – to pravé pro jarní večírek.
Green Revolution (oční stíny quatro 87,90 Kč, lak na nehty 59,90 Kč) jsou tím pravým doplňkem pro jarní trendy look, kdy se příroda zelená a i my chceme dosáhnout svěžího vzhledu.
K dokonalému outfitu a líčení patří také bezvadný účes. Během předchozího zimního období naše vlasy často trpěly v přetopených místnostech, byly bez lesku a vitality. Pro blížící se jarní a letní sezonu je jim proto třeba věnovat speciální péči. Značka Balea Professional nabízí novou řadu Oil Repair, která obsahuje šampon, 200ml (39,90 Kč), kondicionér, 250 ml (39,90 Kč) a vlasová olejová kúra 100 ml (92,90). Tyto přípravky obsahující pečující arganový olej a hydratační komplex s pšeničnými proteiny a panthenolem stimulují vlasové kořínky, posilují vlasová vlákna každý vlas zvlášť a usnadňují jejich rozčesávání.