JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Bohatá jarní a velikonoční nabídka v prodejnách SPAR ČOS

Společnost SPAR ČOS připravila pro své zákazníky jako každoročně bohatou velikonoční nabídku a široký jarní sortiment, který zahrnuje i speciální katalog se zahradní tématikou. Pro ty, kteří se nemohou dočkat nejkrásnějších jarních svátků, je v prodejnách SPAR a INTERSPAR již nyní připravena nabídka velikonočních sladkostí. Ta bude v následujících týdnech postupně doplněna o další velikonoční sortiment, který zahrne velikonoční speciality a delikatesy, ale i dekorace. Milovníci italské kuchyně se navíc na jaře mohou těšit také na novinky privátní značky DESPAR Premium, která představuje produkty čistě italského původu.
„Velikonoce jsou jedním z nejoblíbenějších a nejkrásnějších svátků, a proto se v tomto období snažíme našim zákazníkům nabídnout vše, co potřebují k vytvoření jedinečné jarní atmosféry,“ říká Martin Ditmar, generální ředitel společnosti SPAR ČOS. „Velikonoční sortiment proto zahrnuje kromě konvenčních výrobků a široké nabídky čerstvého zboží také velmi žádané tradiční velikonoční pečivo a delikatesy. Proto letos na jaře rozšiřujeme i nabídku naší privátní značky DESPAR Premium, která se zaměřuje na špičkové výrobky z výhradně italské produkce,“ dodává Martin Ditmar.
Značka DESPAR Premium přináší nové delikatesy
Příznivce italské kuchyně potěší tři novinky, které na jaře přicházejí do prodejen SPAR ČOS pod značkou DESPAR Premium. Jedná se o klasickou italskou salámovou specialitu Antipasto Emiliano a šunky nejvyšší kvality Prosciutto crudo und scamorza a Prosciutto crudo.
Všechny výrobky značky DESPAR Premium pocházejí výhradně z italské produkce nejvyšší kvality a jsou připravené z prvotřídních surovin.

Jaro a Velikonoce začínají v Intersparu 
V supermarketech SPAR a hypermarketech INTERSPAR se každý může již nyní připravit na jaro i na nejkrásnější jarní svátky. Z široké nabídky, která zahrnuje vše potřebné pro Velikonoce i jarní období si každý vybere to, co potřebuje.
A na co se zákazníci mohou těšit? Již nyní mohou všichni začít svou přípravu na velikonoční svátky a vybírat z širokého sortimentu velikonočních cukrovinek, kterými potěší malé i velké koledníky. Od 4. března jsou v nabídce také velikonoční dekorace, které postupně doplní výběr potřeb pro malování vajec a formy a potřeby na pečení velikonočních lahůdek. Nabídka se bude postupně rozšiřovat a doplňovat až do 18. března, kdy vyjde katalog velikonočních delikates. V něm zákazníci jako každoročně najdou to nejlepší z nabídky čerstvého sortimentu a mnoho dalšího včetně tradičního velikonočního pečiva, jako jsou například mazance nebo beránci.
Neoddělitelnou součástí Velikonoc v prodejnách SPAR ČOS je také velikonoční grafika, která prochází celou velikonoční komunikací na pobočkách, v letácích i na internetu.
V prodejnách SPAR ČOS najdou zákazníci také zboží pro zahrádkáře, které bude zveřejněno ve speciálním jarním katalogu se zahradní tématikou. Výběr zboží zahrnuje nejen doplňky pro pěstování rostlin a zahradničení, ale i zahradní nábytek a hračky.