JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Oslavte Velikonoce a jaro s dm - Přivítejte jaro s Alnaturou a jarními novinkami dm značek

Dny se prodlužují a příroda nám dává najevo, že jaro na sebe nenechá dlouho čekat. A nenajde se snad jediný člověk, který by jeho příchod neočekával s radostí. S očekáváním jara je tradičně spojen i nejdůležitější křesťanský svátek – Velikonoce.
S jarem přichází i všem známá jarní únava. Tělo si žádá přísun vitaminů a zdravých produktů. Alnatura přináší výrobky v biokvalitě, které jsou tím, co si organismus žádá.
Klíčící sklenice Alnatura (89,90 Kč) Vám pomůže nechat si vyklíčit například směs semen (2 druhy – Alnatura Jemná směs semen (34,90 Kč) a Alnatura Pikantní směs semen (34,90 Kč)), které výborně ochutí první jarní saláty.
Alnatura klíčící sklenice Alnatura pikantní směs semen Alnatura jemná směs semen
Pro chvilky odpočinku je určen Alnatura Jarní čaj v sáčcích (49,90 Kč), který je tvořen lahodnou směsí bylin.
Velikonoce však neopomínají ani mlsné jazýčky. Vždyť mlsat se dá i zdravě. Z Alnatura čokoládového zajíčka (49,90 Kč) budou mít radost nejen děti. A takové Alnatura čokoládové mandle (52,90 Kč) jsou pochoutkou, kterou neodmítnou ani dospělí. Vždyť sladkosti v biokvalitě mají tak výbornou chuť.
K jaru ovšem neodmyslitelně patří i jarní dekorace. Proffissimo ubrousky (29,90 Kč) s jarními motivy vykouzlí slunečnou jarní atmosféru v každé domácnosti.
V dm si vybere každý. Nechte i Vy vplout jaro do svého domova.