JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Nový Jupík bez konzervantů a s kiwi novinkou pro malé sportovce

     Chcete-li mít jistotu, že pro své dítě kupujete nápoj bez konzervantů a umělých barviv, sáhněte po Jupíkovi. Všechny nápoje Jupík jsou totiž od března vyráběny novou technologií, díky které není při jeho výrobě třeba konzervanty používat. Zároveň Jupík uvádí novou příchuť kiwi, která je přírůstkem do řady funkčních nápojů z pramenité vody. Nový Jupík Sport Aqua Kiwi
je ideální volbou pro malé sportovce, obsahuje vitamíny, které potřebuje každé aktivní dítě pravidelně doplňovat, a je také bez umělých barviv a sladidel.

Všechny dětské nápoje Jupík jsou bez umělých barviv a díky použití speciální technologie nově také bez konzervantů. Produktové portfolio značky Jupík tvoří ovocná řada Jupík, ve které je část cukru nahrazena stévií - sladidlem nového tisíciletí z přírodního zdroje. Dále řady vod Jupík Aqua a Jupík Sport Aqua, které neobsahují žádná umělá sladidla. Velký posun vpřed reflektuje také obal, který po celkové změně nápadně vyčnívá v konkurenci barvami přeplněných lahviček a působí spíše jako malé umělecké dílo.

„Novým designem dětských nápojů Jupík se chceme více přiblížit jeho skutečným spotřebitelům. Jednoduchý a neotřelý design nového Jupíka dává jasně najevo změnu a symbolizuje čistotu produktu uvnitř,“ popisuje Alena Procházková, senior brand manažerka značky Jupík.    

Základem nového Jupíka Sport Aqua je nesycená pramenitá voda s obsahem niacinu, kyseliny listové a vitamínu B12, které potřebují všechny aktivní děti doplňovat každý den. Nové sportovní kiwi neobsahuje žádná umělá barviva ani sladidla a díky použití speciální technologie je také bez konzervantů.

 „Koncept nápoje je odvozen od speciálních nápojů pro sportovce, samozřejmě s přihlédnutím k tomu, že primárními spotřebiteli jsou právě děti,“ vysvětluje Alena Procházková, senior brand manažerka značky Jupík. Aktivním dětem je přizpůsobena i láhev se speciálním sportovním uzávěrem, která má ideální půllitrový objem k doplnění tekutin nejen po sportu. Kromě nového kiwi jsou na trhu k dostání i příchutě malina a pomeranč a děti si tak mohou na Jupíkovi Sport Aqua pochutnat ve třech nezaměnitelných variantách.

Nové nápoje Jupík s praktickým sportovním uzávěrem najdete v obchodech od března tohoto roku. Více informací najdete na www.jupik.com