JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Interspar zve na 8. mezinárodní veletrh zdravého životního stylu

SPAR ČOS se představí na veletrhu Biostyl

Společnost SPAR ČOS se zúčastní veletrhu Biostyl, který je součástí Festivalu Evolution. Ten zastřešuje pět souběžně probíhajících veletrhů – Zdraví, Ecoworld, Esoterika, Inspirace a již zmíněný Biostyl. Festival Evolution se uskuteční od 19. do 21. dubna na holešovickém Výstavišti. Již pátým rokem se na něm představí jako generální partner privátní značka biopotravin SPAR Natur*Pur. V bohatém doprovodném programu se mohou návštěvníci těšit na Zdeňka Pohlreicha se svojí kuchařskou show, kde představí nejen výrobky SPAR Natur*pur, ale i novou vegetariánskou řadu SPAR Veggie.
„Zájem veřejnosti o bio produkty a zdravý životní styl stále vzrůstá, a proto jsme rádi, že můžeme být již po páté součástí tohoto veletrhu, na němž představíme návštěvníkům naše privátní značky SPAR Natur*pur a Spar Veggie,“ říká  Martina Malcová, vedoucí oddělení marketingu. „ V sobotu 20. dubna od 14 hodin na hlavním pódiu představí Zdeněk Pohlreich ve své kuchařské show právě tyto produkty a dokáže, jak snadné a výborné pokrmy z nich lze udělat, “dodává Martina Malcová.
V letošním roce je festival rozšířen o veletrh Zdraví, čímž reaguje na rozšiřující se nabídku na trhu. Biostyl představí výhradně certifikované produkty, kvalitní regionální potraviny a zdravou výživu uvede právě nový veletrh Zdraví. Jako každý rok se návštěvníci mohou těšit na doprovodný program v podobě přednášek, workshopů, filmových i divadelních představení, ukázek zdravého vaření a cvičení, ochutnávky, odpočinkové  zóny a dětských koutků s interaktivními programy pro nejmladší.  Stánek společnosti SPAR ČOS zve návštěvníky na ochutnávku vybraných produktů z řady biopotravin SPAR Natur*pur. Tyto chutné, kvalitní, čerstvé a zdravé potraviny odpovídají všem zásadám bio a nabízí více než 100 produktů z ekologického zemědělství. Zákazníci si mohou vybírat z širokého sortimentu, jako jsou mléčné výrobky, ovoce a zelenina, těstoviny a rýže, uzeniny, suché plody, oleje a octy ale i nápoje, čaje, kávu a další potraviny denní spotřeby. SPAR ČOS se snaží podporovat a nabízet především produkty českých farem, jako je např. rodinná Ekofarma Deblín, která se specializuje na pěstování ovoce a zeleniny nebo dodavatele z produkce biomasa jako je např. Zvěřina CZ a Biopark.
Návštěvníci mohou ochutnat i novou řadu bezmasých výrobků SPAR Veggie, která vznikla ve spolupráci s Evropskou vegetariánskou unií.  Tato značka zahrnuje 15 bezmasých výrobků a není určena pouze vegetariánům.  Výrobky jsou certifikovány a jasně označeny známkou V-logo, což je oficiální logo Evropské vegetariánské unie, která u těchto produktů garantuje dodržování přísných požadavků a provádění nezávislých kontrol.
Vybrané produkty těchto značek si mohou návštěvníci na stánku nejen ochutnat, ale rovnou i zakoupit. Běžně jsou k dostání v hypermarketech INTERSPAR a supermarketech SPAR.
SPAR ČOS myslí i na nejmenší návštěvníky, a proto jim bude k dispozici dětský koutek dráčka INGA se spoustou her a soutěží. Dráček Ingo bude dětem pro radost rozdávat v průběhu veletrhu různé drobnosti a dárečky.