JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Sladké vánoční překvapení od společnosti HARIBO

Každý rok přicházejí, pro mnohé a zejména ty nejmenší, nejkrásnější svátky v roce, Vánoce.  A stejně tak většina domácností začíná řešit, co by nemělo chybět na svátečním stole.  Vedle vánočního cukroví a jiných tradičních delikates, tak jistě každý ocení kvalitní cukrovinky. Společnost HARIBO připravila limitovanou vánoční edici produktů, která umocní kouzelnou atmosféru Vánoc. Milovníci HARIBO bonbonků mohou ochutnat například výběr nejoblíbenějších produktů - HARIBO Christmas, HARIBO Gummi Gaudi nebo sváteční balení Zlatých medvídků HARIBO Weihnachts-Bären či HARIBO Weihnachts-Goldbären.

  „Tradiční vánoční atmosféra se projevuje i v sortimentu cukrovinek, které jsou pro nás doménou          a jejich přípravě věnujeme mimořádnou pozornost. HARIBO limitovaná vánoční edice se každý rok těší velké oblibě u našich spotřebitelů, " říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Budeme rádi, pokud limitovaná vánoční edice HARIBO vykouzlí úsměv na tváři jak malým, tak             i dospělým," dodává Rostislav Němec.   Bonbony HARIBO Weihnachts-Goldbären a  HARIBO Weihnachts-Bären, zajímavé variace na téma klasické figurky „Zlatého medvídka"- stále nejoblíbenější produkt sortimentu HARIBO, svátečně oblékly vánoční kabát s medvídkem se Santovou čepičkou.       Dárkové balení HARIBO Gummi Gaudi je plné překvapení, které v sobě skrývá široký výběr bonbonů Happy Cola, Kinder Schnuller, Saft-Goldbären, Goldbären, Roulette Fruchtgummi Rollen, Roulette Cola Rollen, Phantasia a Pasta Frutta.   Doporučená MOC 129,- Kč za 535g   Vánoční limitovanou edici stylově doplní dvě stě padesáti gramové balení HARIBO Christmas, které obsahuje osmnáct mini pytlíčků s bonbony ve tvaru vánočních motivů, které potěší při mikulášské nadílce, krásně se budou ale vyjímat i naaranžované na vánočním stromečku či v misce s cukrovím. „Malým, stejně jako dospělým, zpříjemní čekání na letošní cukroví, limitovaná edice vánočních HARIBO produktů!"