JOOBLEMuscle-fitnessFischerfarlinClub kennyADKKoala cafeStrolleringTongosweetmilk
Crystal Bohemia,a.s. Ceny F.FilipovskéhoRecingexpoSkokan roku F1TH AUTOWho works in F1Od maminky.cz AlbatrosZahrádkaRespekt k poroduFEEOO

Feedo.cz: chraňte své děti mlékem s přátelskými bakteriemi

Bakterie. Už jen při vyslovení toho slova jde mráz po zádech. Ovšem tentokrát můžete zůstat v klidu. Řeč je o probiotikách, neboli bakteriích mléčného kvašení. A ty jsou pro vaše děťátko navýsost užitečné. Bydlí ve střevě a plní zde úlohu jakýchsi strážců - dohlížejí na to, aby se zde nepřemnožily bakterie škodlivé. Co tím myslíme?  Probiotika, zejména bifidobakterie a laktobacily, vytvářejí v organismu příznivé podmínky pro mikrobiologickou rovnováhu. Kromě jiného tedy posilují imunitní systém.

Proč je to tak důležité?

Každé miminko se narodí se sterilním střevem. Mikroflóra, která ho pak bude provázet po celý život, se vytváří až v průběhu prvních měsíců. Plně kojené děti jsou ve výhodě, protože díky bifidobakteriím v mateřském mléce začínají v jejich střevě „bakterie kamarádky" brzy převládat. Pokud tedy chce maminka s kojením skončit, pak by měla vybírat takové pokračovací kojenecké mléko, které je dokáže nahradit.  Živé probiotické kultury Bifidus BL, které jsou podobné právě těm v mateřském mléce, má na českém trhu jedině BEBA. A nejen to. Poskytuje vašemu malému človíčku imunonutrienty - tj. vitamin A, C, železo a zinek, které dále posilují obranyschopnost. BEBA  obsahuje i směs tuků LC-PUFA a speciálním procesem získanou směs bílkovin Opti Pro pro správný vývoj zraku.

Nyní o stovku levněji

Pro děti, které jsou na základě genetických předpokladů ohroženy alergií nebo u nich byla už alergie zjištěna, je pak vhodná hypoalergenní řada BEBA HA. Právě tu nyní můžete v e-shopu Feedo.cz získat o 100 korun levněji. Kupón s unikátním kódem pro slevu, kterou můžete využít při příští objednávce, získáte nákupem 6 balení BEBA HA 2 800 g nebo 10 balení BEBA HA 2 či 3 400 g. Slevu můžete uplatnit na libovolné množství BEBA HA. Hypoalergenní kojenecké mléko je vhodné i jako prevence. Chcete-li uchránit dítě před možnou - a dnes tolik častou - alergií na kravské mléko, je právě BEBA HA tou nejvhodnější volbou.